Ieškoti kelionės

Kelionės į Turkiją

Kelionės į Hurgadą

Pigios poilsinės kelionės į Turkiją ir Egiptą

Svarstote, kur šiemet vykti atostogauti? Iš gausybės mūsų pasiūlymų išsirinksite sau priimtiniausią variantą ir galėsite mėgautis puikiu poilsiu. Tarptautinis kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ siūlo keliones į Turkiją bei keliones į Egiptą, kurios tikrai nenuvils. Nurodykite kelionės tikslą, trukmę, keliautojų skaičių, pageidaujamą viešbučio bei maitinimo tipą ir pateiksime geriausią pasiūlymą. Mūsų asortimente – pažintinės ir poilsinės kelionės, prabangios ir pigios kelionės. Mūsų specializacija – šeimos kelionės, tad pasiūlysime patogių paketų ir puikiai pritaikytų viešbučių net keliaujant su pačiais mažiausiais šeimos nariais.

Dabar itin populiaru ir patogu ieškoti kelionių internete. Vis dėlto, norint išsirinkti visiems keliautojams tinkamiausią variantą, tam tenka skirti nemažai laiko, geriausi kelionių pasiūlymai išgraibstomi itin greitai. Tad jei esate užimti ir ieškote profesionalios pagalbos, nedvejodami kreipkitės į mūsų konsultantus – jie padės pasirinkti visų norus ir galimybes geriausiai atitinkantį kelionės paketą.

Turkijos kurortus lietuviai pamilo dėl puikaus klimato ir palankaus kainos bei kokybės santykio. Patogūs viešbučiai su paketu „viskas įskaičiuota“ leidžia atsipūsti, pamiršti kasdienius rūpesčius ir kokybiškai pailsėti. Kelionių šeimai kategorijoje itin svarbu užtikrinti maksimalų komfortą. Siekiame, kad mūsų klientams poilsis su vaikais būtų malonus, patogus ir, žinoma, saugus. Ieškantiems pačios geriausios kainos – patariame sekti mūsų paskutinės minutės pasiūlymus ir mėgautis poilsiu už pačią geriausią kainą.

Geriausi kelionių pasiūlymai

Dauguma turistų prioritetą vis dar teikia kelionėms vasarą, tačiau daugėja ir tų, kurie vengia kurortinio šurmulio. Ramesnio poilsio ieškantys keliautojai dažnai atostogas planuoja ne sezono įkarštyje liepą ar rugpjūtį, o pavasarį ar rudens pradžioje. Kelionės spalio mėnesį ne tik užtikrina daugiau ramybės ir erdvės turistų pamėgtose vietose, bet ir mažesnę kainą, taigi sezono pradžioje ar jam baigiantis keliauti paranku ir norintiems sutaupyti.

Tinkamai pasirinkta kelionė – kokybiškos, komfortiškos atostogos, leidžiančios atgauti jėgas, pasikrauti naujos energijos, atitrūkti nuo darbų ir kasdienių rūpesčių, pakeisti aplinką, pamatyti svečias šalis, praleisti laiką su artimiausiais žmonėmis. Lietuvoje net ir vasarą oras dažnai būna nenuspėjamas, tad skrydis į šiltus kraštus leis pasimėgauti saule, maudynėmis šiltoje jūroje, įdegiu ir papildyti vitamino D atsargas organizme. Jei dar nesuplanavote atostogų, pasinaudokite mūsų akcijomis ir įsigykite kelionę geriausiomis sąlygomis. Vyksta tikras kelionių išpardavimas!

Vyksta kelionių pasiūlymų paieška...

Prašome palaukti, kol ieškomi geriausi kelionių pasiūlymai.