„Kidy Tour” suvienija jėgas su „Tiketa“ bei tampa „Tiketa Tour“

„Kidy Tour”, patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus, vienija jėgas su didžiausiu ir populiariausiu renginių bilietų bei pramogų kuponų platintoju „Tiketa“ ir tampa „Tiketa Tour“.

Pajėgumus bei žinias įmonės sujungia siekdamos klientams pasiūlyti patogiausius būdus įsigyti poilsinių kelionių kelialapius, renginių bilietus bei pramogų kuponus. Naujai pervadinta įmonė „Tiketa Tour“ ir toliau teiks profesionalias kelionių organizavimo paslaugas.

„Džiaugiamės nuo šiol galėdami įmonę pristatyti nauju „Tiketa Tour“ vardu. Tai svarbus žingsnis siekiant ir toliau klientams teikti modernias, šiuolaikiškas bei aukščiausios kokybės paslaugas. Pasitelkdami „Tiketa“  profesionalų kompetencijas, ekspertines rinkos žinias bei ilgametę patirtį galėsime augti bei tobulėti dar didesniu greičiu,“- komentavo „Tiketa Tour“ vadovas Gvidas Aukštuolis.

Apie Tiketa Tour:

„Tiketa Tour” – tai patikimas tarptautinis poilsinių kelionių organizatorius, siūlantis išskirtines keliones į geriausius Turkijos ir Egipto kurortus.

„Tiketa Tour” priklauso didžiausiai Centrinės ir Rytų Europos aviacijos paslaugų verslo įmonių grupei „Avia Solutions Group“. 83 biurus bei gamybos stotis valdanti grupė vienija daugiau nei 7000 profesionalų, teikiančių pažangiausius sprendimus aviacijos industrijoje ir už jos ribų.