Ieškoti kelionės

TOP kelionės į Turkiją

Kelionės į Turkiją – lietuvių mėgstamiausia atostogų kryptis

Gražūs vaizdai, smėlis, viešbutis ant jūros kranto ir skanus maistas lietuviams yra būtini gero poilsio elementai, todėl kelionės į Turkiją jau ne vienerius metus yra tarp populiariausių lietuvių sprendimų renkantis atostogų kryptį. Antalijoje ir kituose Turkijos kurortuose poilsiauja daugiau nei trečdalis į užsienį atostogauti keliaujančių mūsų šalies gyventojų. Dalis jų grįžta į pamėgtą šalį ne kartą ir ne du.

Turkija siūlo labai gerą kainos ir kokybės santykį, tad pigios kelionės į Turkiją jau nieko nebestebina. Už patrauklią kainą galima įsigyti ir kelionės paketą „viskas įskaičiuota“, kuris nuvykus leis pamiršti, kad turite piniginę. Mūsų siūlomas poilsis Turkijoje pasižymi ne tik patrauklia kaina, bet ir aukšta kokybe bei komfortu.

Itin dažnai poilsis Turkijoje suvilioja šeimos, tad svarbu pasirinkti tinkamą apgyvendinimo įstaigą, kur veiklos būtų visiems šeimos nariams nuo vaikų iki senelių. Dauguma viešbučių pasiruošę priimti net ir pačius mažiausius turistus – siūlomi vaikiški baseinai, žaidimų kambariai, animatoriai, specialus meniu. Taip pat tokie viešbučiai dažniausiai įsikūrę prie pat paplūdimio. Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ klientams siūlo tik patikrintus, patikimus viešbučius, kuriuos vėliau keliautojai drąsiai rekomenduoja savo pažįstamiems. Vis dėlto auginantiems mokyklinio amžiaus vaikus ir norintiems keliauti jų atostogų metu, rekomenduojame poilsį planuoti iš anksto, nes lėktuvai tomis datomis būna užpildyti.

Turkijoje vienos populiariausių – kelionės į Antaliją, lietuvių taip pat mėgstama ir Alanija. Poilsinės kelionės į Turkijąviskas įskaičiuota“ režimu padeda atsipalaiduoti ir visiškai pamiršti darbus, kasdienius rūpesčius bei įtampas. Dažniausia atostogų trukmė – 7 nakvynės, bet galite rinktis ir 5 naktis ar likti dviem savaitėms.

Dauguma keliautojų atostogas planuoja iš anksto, tačiau atostogų sezonas Turkijoje trunka beveik aštuonis mėnesius. Tad net jei dar nesuplanavote savo poilsio, galite pasinaudoti paskutinės minutės kelionėmis į Turkiją ir netrukus mėgautis šilta jūra, saule, skaniu maistu ar turiningomis ekskursijomis. Kelionės į Turkiją kaina priklauso nuo pageidaujamo viešbučio. Jei keliaujate su  vaikais, kaina taip pat priklauso nuo jų amžiaus (yra tokių, kuriuose iki 15 metų apgyvendinimas yra nemokamas.)

Kelionės į Turkiją ir kelionės į Egiptą yra „Tiketa Tour“ specializacija, todėl garantuojame Jums geriausius kelionių pasiūlymus šiomis kryptimis.

Vyksta kelionių pasiūlymų paieška...

Prašome palaukti, kol ieškomi geriausi kelionių pasiūlymai.