Ieškoti kelionės

Kelionės į Egiptą: pailsėti, pažinti ir pasilinksminti

Kelionės į Egiptą turistus iš viso pasaulio vilioja galimybe pažinti turtingą bei spalvingą istoriją, pamatyti  piramides, pajusti egzotišką kultūrą. Poilsį Hurgadoje dažniausiai renkasi pažintinių kelionių mėgėjai, norintys nors trumpam pabėgti nuo žvarbių orų Lietuvoje.  Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ į Hurgados kurortą pradėjo skraidinti 2017 m. lapkritį, siekdamas pasiūlyti didesnes pasirinkimo galimybes šeimoms.

Hurgada yra didžiausias Egipto kurortas, dvelkiantis autentiškumu ir senąja kultūra. Poilsis Hurgadoje gali būti įvairiaspalis. Veiklos čia ras ir linksmybių ieškantys, šokti iki ryto norintys energingai nusiteikę turistai, ir pažinti senąjį miestą bei rytietišką virtuvę, religiją, amatus norintys keliautojai. Visa tai išsidėstę skirtinguose miesto rajonuose, tad triukšmingų diskotekų garsai tikrai nepasieks tų, kurie ieško ramaus poilsio ar keliauja su atžalomis. Poilsis Hurgadoje gali būti ir ramus.

Dėl gero kainos ir kokybės santykio, pramogų gausos ir šiltos Raudonosios jūros Egiptas yra itin populiari atostogų šalis ir tarp keliautojų su mažais vaikais. Ieškantys pačios geriausios kainos – gali stebėti mūsų paskutinės minutės pasiūlymus ir ženkliai sutaupyti. Vietos viešbučių infrastruktūra mažiausiems keliautojams puikiai pritaikyta. Į Hurgadą galima vykti visus metus, klimatas tam tinkamas, tačiau mūsų šalies gyventojai mieliau šią kryptį renkasi žiemos sezonu, kai nevargina itin aukšta temperatūra.

Egipte tinkamai pailsėti ir mėgautis atostogomis galės tiek norintys ramiai pabūti paplūdimyje, pasimaudyti šiltoje jūroje ir skanauti egzotiškų patiekalų, tiek ieškantys aktyvesnių pramogų. Itin populiarus nardymas Raudonojoje jūroje, kurios povandeninis pasaulis išties turtingas. Taip pat, norint pajusti vietos dvasią, verta apsilankyti tradicinėse kavinukėse, išgerti kavos, patraukti aromatingo kaljano dūmo. Taip pat galite atsigaivinti šviežiai spaustomis cukranendrių sultimis, pasivaikščioti Marina bulvaru, išbandyti buriavimą ar jėgos aitvarus.

Geriausi kelionių pasiūlymai pagal kiekvieno poreikius

Kelionės į Egiptą kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio ir jo užimtumo. Hurgadoje „Tiketa Tour“ siūlo rinktis net iš 45 viešbučių, tad kiekvienas galės pasirinkti nakvynės vietą pagal savo poreikius, pomėgius ir galimybes. Kurorte gausu kavinių, restoranų, suvenyrų parduotuvių, diskotekų, organizuojamos ekskursijos į Gizos piramides, Kairą, vienuolynus, Aleksandriją.

Kelionė į Hurgadą padės atsipalaiduoti, atitrūkti nuo rūpesčių, pažinti neįtikėtinai turtingą bei spalvingą povandeninį pasaulį ir įkvėpti rytietiškos kultūros. Jei dar nesilankėte Egipte, peržvelkite pasiūlymus ir išsirinkite tinkamiausią būtent sau ir savo šeimai! Kelionių organizatorius „Tiketa Tour“ specializuojasi kelionių į Egiptą ir kelionių į Turkiją organizavime, todėl garantuojame Jums geriausią kelionės pasiūlymą.

Vyksta kelionių pasiūlymų paieška...

Prašome palaukti, kol ieškomi geriausi kelionių pasiūlymai.