Ką verta aplankyti Hurgadoje?

Luksoras

Aukštutiniame Egipte įsikūrusio Luksoro vietoje anksčiau plytėjo Senovės Egipto  miestas Tėbai. Teigiama, kad Tėbai 1980–1770 m. pr. Kr. ir 1400–668 m. pr. Kr.  buvo didžiausias pasaulio miestas. Arabai šią vietą vadino al-Uqsur, išvertus  reiškia „rūmai“. Vėliau miestas imtas vadinti Luksoru.
Ekskursijos metu aplankysite nuostabias Egipto Chačepsutės ir Karnako  šventyklas, taip pat faraonų laidojimo vietą – Karalių slėnį. Tai viena iš garsiausių  pasaulio archeologinių vietovių ir UNESCO pasaulio paveldo dalis. Garsiausias  jame yra Tutanchamono kapas, kurį pamatyti galima už papildomą mokestį.

Kairas

Kairas – ilgametė Egipto sostinė ir didžiausias šalies bei visos šiaurės Afrikos  miestas. Kairas išsidėstęs abipus Nilo, prie šios upės žiočių. Šioje vietoje  gyvenama jau daugiau kaip 6000 metų, ir tai svarbi vieta daugeliui Egipto  civilizacijų. Kartais Kairas vadinamas Misr – arabišku paties Egipto pavadinimu,  pabrėžiant miesto svarbą visai šaliai.

Ekskursijos metu aplankysite didžiausią Senovės Egipto kultūros ir istorijos  muziejų, kur sukaupta daugiau nei 120 000 įvairiausių radinių, tarp jų ir  Tutanchamono kapo lobiai. Už papildomą mokestį galėsite apsilankyti ir  karališkųjų mumijų salėje. Ekskursijos metu išvysite garsųjį piramidžių kompleksą  Gizos mieste ir didžiausią Egipte Sfinkso statulą.

Safaris

Nuotykių kupinas pasivažinėjimas dykuma keturračiais arba džipais. Susėdus į  šias transporto priemones, lieka tik tvirtai laikytis ir mėgautis įspūdžių pilnu  pasivažinėjimu. Išvykoje galėsite pasigrožėti nuostabiausiais vaizdais,  aplankysite  beduinų kaimą, susipažinsite su jų buitimi.  Ekskursijos metu taip pat turėsite  galimybę pajodinėti kupranugariais. Ekskursiją užbaigsite įspūdinga vakarine  programa.

Išvyka laivu po Raudonąją jūrą

Puiki galimybė susipažinti su kerinčio grožio povandeniu Raudonosios jūros  pasauliu net nesušlapus! Laivo dugne įrengti panoraminiai langai, pro kuriuos  atsiveria įspūdingi koralų vaizdai ir aplink zujančios spalvingos žuvys. Tai pramoga  visai šeimai.

Išvyka laivu į El Gouna

El Gouna – 20 km į šiaurę nuo Hurgados įsikūręs kurortas, dar vadinama  egiptietiškaja Venecija. Ekskursijos metu galėsite nardyti atviroje jūroje, žvejoti ir  plaukioti laiveliu El Gouna kanalais. Jūsų taip pat laukia pietūs laive. Jei norite  pasigrožėti šia Raudonosios jūros Rivjeros dalimi ir tuo pačiu pasimėgauti šilta  saule –  ši išvyka kaip tik Jums.

 

Išvyka laivu į Giftun salą

Giftun sala ne veltui vadinama „rojaus“ sala ir patenka į gražiausių Afrikos  pakrantės salų penkioliktuką. Ši sala garsėja koraliniais rifais ir prie jų  sutinkamomis beveik 800 žuvų rūšimis. Jeigu svajojate susipažinti su spalvingu  Raudonosios jūros povandeniniu pasauliu – ši ekskursija būtent Jums. Jūsų laukia  paviršinis nardymas ir pietūs laive.

Vyksta kelionių pasiūlymų paieška...

Prašome palaukti, kol ieškomi geriausi kelionių pasiūlymai.