EKSKURSIJOS BULGARIJOJE 2021

SOZOPOLIS IR ROPOTAMAS

Tai kelionė palei gražią pietinę pakrantę. Šios ekskursijos metu apsilankysite Švento Jurgio vienuolyne Pomorijė mieste.  Taip pat apsilankysite Sozopolio mieste – viename iš seniausių Juodosios jūros pakrantės miestų. Jūsų lauks ir plaukimas motorine valtimi Ropotamo upe – natūraliu parku, kuriame auga nuostabios vandens lelijos, didelės lianos ir žmogaus nepaliesta pirmapradė gamta. Grįždami į Saulėtąjį krantą trumpam užsuksite į Burgasą apsipirkti, o gal pasivaikščioti.

STAMBULAS 1 DIENA

Aplankykite vienintelį miestą, esantį dviejuose žemynuose – skirtingą ir nepamirštamą. Vakare išvyksite iš savo kurorto  ir pusryčiams atvyksite į Stambulą. Po pusryčių pasimėgausite apžvalgine ekskursija po Stambulo senamiestį , aplankant Mėlynąją mečetę, Hipodromą, Teodosijaus obeliską, Serpentino koloną.  Po ekskursijos Jūsų lauks pietūs. Vėliau laisvas laikas arba galimybė už papildomą mokestį vykti į kelionę Bosforo sąsiauriu. Po pietų išvyksite į Bulgariją.

STAMBULAS 2 DIENOS

Aplankykite vienintelį miestą, esantį dviejuose žemynuose – skirtingą ir nepamirštamą. Vakare išvyksite iš savo kurorto  ir ryte atvyksite į Stambulą. Mėgausitės apžvalgine ekskursija po senamiesčio širdį, aplankysite Mėlynąją mečetę, Hipodromą, Teodosijaus obeliską, Serpentino koloną. Po ekskursijos Jūsų lauks pietūs. Registracija apgyvendinimui viešbutyje. Vėliau laisvas laikas arba galimybė už papildomą mokestį užsisakyti naktinę kelionę Bosforo sąsiauriu su įskaičiuota vakariene ir gėrimais. Nakvynė viešbutyje. Ryte pusryčiai viešbutyje ir laisvas laikas arba galimybė papildomai apmokamai kelionei Bosforo sąsiauriu prabangiu laivu. Po pietų išvyksite į Bulgariją.

VARNA+АLADŽOS VIENUOLYNAS +Delfinariumas

Keliausite į Varną – didžiausią Bulgarijos pajūrio miestą. Kelionę tęsite į Aladžos vienuolyną. Tai vienas iš nedaugelio uolinių vienuolynų Bulgarijoje. Vienuolyno patalpos iškaltos ir išdėstytos dviem lygiais beveik 40 m aukščio kalkakmenio uoloje. Žodis “aladža” kilęs iš persų-arabų kalbos ir reiškia įvairiaspalvis. Vienuolyne XIII-XIV a. gyveno vienuoliai eremitai. Kitas apsilankymas – delfinariume, o po jo Jūsų lauks pietūs. Po pietų turėsite laisvo laiko apsipirkti arba pasivaikščioti po Varną.

 

NESEBERAS

Neseberas yra vienas seniausių Europos miestų, įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. Jis įsikūręs vienoje iš  vaizdingiausių pietinės Juodosios jūros pakrantės pusiasalių. Dažnai vadinamas Juodosios jūros perlu, Neseberas yra turtingas miestas-muziejus. Kartais sakoma, kad Neseberas yra miestas, kuriame vienam gyventojui tenka daugiausia bažnyčių. Šiandien miesto apylinkėse iš viso yra išlikę keturiasdešimt bažnyčių, visos arba jų dalis. Neseberas išsaugojo originalią architektūrą nuo bulgarų atgimimo laikotarpio. Nesebero senamiestį sudaro unikalus skirtingų civilizacijų derinys.

BULGARIŠKA NAKTIS

Keliaukite į Bulgarijos kaimo širdį  – Batos kaimą. Atvykimas į restoraną. Ten atrasite tikrą raktą į šalies širdį ir bulgarų kultūros sielą. Po šilto pasisveikinimo galėsite mėgautis bulgariška vakariene. Po vakarienės patogiai įsitaisykite, atsipalaiduokite ir leiskitės linksminami melodingos melodijos ir gražių balsų, tradicinių bulgarų šokių ir spalvingų kostiumų.  Šis bulgarų spektaklis folkloras – tai nepakartojama patirtis. Vakaro pabaigoje turėsite galimybę stebėti išskirtinį ugnies šokį. Pramogos vaikams – nuotraukos ir pasivažinėjimas asilo traukiamu vežimu bei piešimas ant veido – už papildomą mokestį!

DŽIPŲ SAFARIS

Atgal į gamtą – nepamirštamas nuotykis. Keliaudami aukštyn ir žemyn nuostabiais Balkanų kalnais, turėsite galimybę pamatyti tradicinį bulgarų vynuogių degtinės gamybos procesą. Džipais važiuosite per mažus kaimelius, kurie nuves į kalnuose esantį Erkečo kaimą. Taip pat apsilankysite zoologijos sode. Susipažinsite su bulgarų papročiais ir turėsite galimybę paragauti bulgariškos banicos su jogurtu. Pietūs tradiciniame bulgariškame  restorane.

VANDENS PARKAS „Action”

Action” vandens parkas – tai vakarinėje Saulėtojo kranto dalyje esantis teminis vandens parkas. Tai pirmasis vandens parkas Bulgarijoje ir didžiuojasi pavadinimu “Action”, nes čia nuobodžiauti neįmanoma. Nuo 2001 m. “Action” vandens parkas  tapo  žinomiausiu vasaros atrakcionu Saulėtajame krante ir Nesebaro apylinkėse . 36 000 m2 plote yra 30 vandens atrakcionų, teminiai barai ir restoranai. Visa tai apsupta tropinių palmių  ir Viduržemio jūros krūmų, medinių tiltų, per 330 pėdų ilgio Lazy River, geizerių ir fontanų, gražių vietų degintis,  pasivaikščioti ir atsipalaiduoti. Susipažinsite su gyvūnais mini zoologijos sode, deginsitės prie teminių baseinų, paragausite šviežio ir gardaus maisto, išgersite kokteilį bare ir apsilankysite ledų namuose. “Action’ vandens parkas  siūlo ne tik gausybę vandens pramogų, bet ir smagių akimirkų bei emocijų.

 PASIVAŽINĖJIMAS KETURRAČIAIS

Su malonumu pasivažinėkite keturračiu gamtoje ir pasimėgaukite nuostabiais panoraminiais vaizdais į Burgaso įlanką. Maršrutas yra kruopščiai parinktas, kad važiavimas būtų saugus ir malonus. Jis driekiasi vietovėmis, iš kurių atsiveria puikūs panoraminiai vaizdai, ir kartu yra su saugia danga, be šoninių nuolydžių.

 

VIP KRUIZAS KATAMARANU

Mėgaukitės kelione prabangiu katamaranu. Jūsų laukia sveikinimo gėrimas. Skanūs pietūs su užkandžiais. Plaukimo ir nardymo stotelės su kaukėmis ir nardymo įranga. Jūroje galima pamatyti daugybę įdomybių: krabų, žuvų, jūrų arkliukų ir kt. Galbūt sutiksite delfinų!

KELIONĖ LAIVU "Lazy Day Cruise"

Diena, kupina tinginystės ir džiugių emocijų. Kelionė prasideda palei Nesebaro pakrantę, nuo kurios atsiveria senamiesčio panorama. Bus sustojimų žvejybai ir dar vienas panoraminis vaizdas į Saulėtojo kranto pakrantę. Sustosite išsimaudyti nedidelėje nuošalioje įlankoje. Jei norėsite, galėsite maudytis arba atsipalaiduoti, kol bus patiekiami pietūs. Po pietų grįšite į Nesebarą.

KELIONĖ LAIVU SOZOPOL "Fast ferry"

Mėgaukitės vienos gražiausių Bulgarijos vietų – Sozopolio – grožiu.Autobusu vyksite tiesiai prie Ropotamo upės, kur jūsų laukia pasiplaukiojimas laivu. Vėliau jūsų lauks skanūs pietūs. Po pietų  apžvalginė ekskursija po senovinį Sozopolio miestą. Po ekskursijos po miestą plauksite greituoju keltu iš Sozopolio į Nesebarą. Kelto kelionės metu veikia baras, kuriame siūloma kavos, arbatos ir gaiviųjų gėrimų. Tai puiki proga suderinti dieną prie jūros ir pažintinę ekskursiją!

SVARBU:

  • Ekskursijų kainos ir galimybės priklauso nuo pasirinkto Bulgarijos kurorto.
  • Dėl dominančių ekskursijų kreiptis į savo kelionių agentą arba atostogos@tiketatour.lt

Vyksta kelionių pasiūlymų paieška...

Prašome palaukti, kol ieškomi geriausi kelionių pasiūlymai.